Portal randkowy Dla Samotnych.pl

Portal Dla Samotnych.pl powstał w maju 2009 roku i skupia ludzi poszukujących miłości i akceptacji wśród ludzi podobnych do siebie - wierzących i praktykujących Katolików.

Naszym zadaniem było stworzenie nowej identyfikacji dla portalu - logo, oraz projektu graficznego.

Serwis działa na naszej autorskiej platformie Actualizer CMS w wersji Max.

Nowa identyfikacja portalu


Komentarze

Cytuj wanda_l 2017-03-13
Fajne miejsce, pod warunkiem, że ktoś jest praktykującym katolikiem i kogoś takiego szuka. Podoba mi się takie poważne podejście do tematu randek, jednak dla mnie, osoby raczej mniej praktykującej, wpływ kościoła i wiary na znajomości jest zbyt duży. Jednak nie mówię, że jest to złe miejsce. Dla mnie po prostu lepszym miejscem okazało się mydwoje, gdzie ta religia nie jest stawiana na pierwszym miejscu, tylko dopasowanie charakterów, dla mnie to jest najważniejsze, dlatego tak mi się podobało na tym portalu. Jednak dla osób religijnych, które tak dużą wagę przykładają do wiary, pewnie taki portal może być dobry. Dla mnie jednak mimo wszystko najważniejsze i najlepsze jest to, że na takich portalach są faktycznie ludzie, którzy szukają czegoś na poważnie. A ja byłam już na takim etapie, że właśnie kogoś takiego szukałam. I dzięki internetowi udało mi się to, w związku z czym innym poszukającym jak najbardziej polecam taką metodą poszukiwania swojej drugiej połówki.

Twój komentarz

Nick *
E-mail *
Komentarz *

Zobacz także

PIR S.A. - serwis informacyjny

Przygotowaliśmy serwis www dla Polskich Inwestycji Rozwojowych S.A. - spółki wspierającej polskie inwestycje strukturalne.

Używamy Cookies. Więcej w Prywatności. Używamy Cookies

Newsletter
Nowości na blogu, życzenia na święta .. generalnie co u nas słychać :)
Name
Email
 
Akceptuję politykę prywatności.