SEO

TOP10 w Google w 2 miesiące - case study

Studium przypadku jak w dwa miesiące udało nam się zdobyć stabilną pozycję dla frazy zwracającej ponad 55 mln stron, nie wydając przy tym złotówki na płatne linki czy katalogi.

Strona powitalna - czy i kiedy ma sens

Często nas kusi żeby na naszej stronie umieścić stronę powitalną z naszym logo, wyborem wersji językowej, efektownym banerem i oczywiście powitaniem internauty. Czy strona powitalna ma sens?

Jak działają wyszukiwarki internetowe - podstawy

Wyszukiwarki to jeden z najlepszych wynalazków w historii ludzkości. Czy mamy świadomość czym są i jak działają? Dobrze to wiedzieć aby jeszcze skuteczniej optymalizować i pozycjonować swoją stronę.

Long Tail - pozycjonowanie na długi ogon

Jedną ze skutecznych metod pozycjonowania jest metoda long tail czyli na długi ogon. W czasach kiedy konkurencja na główne frazy jest ogromna long tail to świetny sposób na przyciągniecie użytkowników na stronę.

Nieuczciwe praktyki SEM i jak Google walczy z nimi

Marketing w wyszukiwarkach - SEM - to najlepsza inwestycja dla firm każdej wielkości. Duże możliwości mają również nieuczciwi marketerzy, którzy używają różnych technik aby osiągnąć swoje cele.

Wersja mobilna strony - na co zwrócić uwagę

Internet staje się coraz bardziej mobilny i z pewnością za parę lat to urządzenia mobilne będą generowały największy ruch w sieci. Na co zwrócić uwagę tworząc wersję mobilną strony www.

Używamy Cookies. Więcej w Prywatności. Używamy Cookies

Newsletter
Nowości na blogu, życzenia na święta .. generalnie co u nas słychać :)
Name
Email
 
Akceptuję politykę prywatności.