E-marketing / E-commerce Specialist

Opis stanowiska

  • wykonywanie zdjęć produktowych (studyjnych i kontekstowych)

  • obróbka zdjęć

  • obsługa panelu sklepu internetowego

  • kontakt z klientami poprzez chat i telefon

  • tworzenie kontentu na potrzeby Facebooku

Wymagania

  • znajomość programu Photoshop, Lightroom

  • umiejętność pracy z aparatem fotograficznym w warunkach studyjnych

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Co oferujemy

  • pracę w siedzibie firmy w Krośnie

  • pracę w młodym zespole, w przyjemnej atmosferze

  • przejrzyste warunki wynagrodzenia, stabilne zatrudnienie

  • pracę przy ciekawych projektach

Jak aplikować