Aplikacje internetowe, webowe - projektowanie, tworzenie

Aplikacje wspierające nowoczesne firmy

_______________________________________


Wiemy jak ważną decyzję podejmujesz szukając optymalnej firmy, która wykona dla Ciebie aplikację internetową lub mobilną. Bez względu czy chodzi o prosty kalkulator, dedykowany system zamawiania towaru B2B, system wspomagający pracę działu handlowego typu CRM czy duży projekt unijny - ta decyzja zawsze jest trudna.


Przed wyborem chcesz zwrócić uwagę nie tylko na cenę, gdyż z pewnością chcesz aby aplikacja została wykonana nie tylko profesjonalnie - spełniała Twoje wymagania funkcjonalne, była szybka i bezpieczna. Na pewno chcesz, aby dawał Ci możliwość zarządzania oraz możliwość rozbudowy w przyszłości bez konieczności tworzenia wszystkiego od początku.

Wiemy to wszystko, ponieważ na co dzień mamy kontakt z osobami, które stoją przed tym trudnym dylematem - "którą firmę wybrać do realizacji naszego projektu".

Te osoby dzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami, a my dzielimy się swoimi. Dlatego wiemy ile ostatecznie kosztują najtańsze rozwiązania i jak kończy się współpraca z firmami, które nie mają doświadczenia w realizacji bardziej skomplikowanych projektów lub nie posiadają odpowiednich narzędzi - wiemy to od naszych klientów, którzy tego doświadczyli na sobie. 

Dlatego zanim podejmiesz ostateczną decyzję - zastanów się czy warto korzystać z usług taniej firmy, której przyszłość jest niepewna, czy może lepszym wyjściem będzie wybór firmy trochę droższej ale dysponującej sprawdzonymi narzędziami oraz doświadczeniem gwarantującym sukces projektu.

 

Aplikacje webowe

Nasz zespół specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu dedykowanych aplikacji internetowych o różnym zastosowaniu. Dysponujemy własną platformą internetową - Actualizer CMS, która umożliwia nam tworzenie nawet zaawansowanych aplikacji dla firm oraz administracji, które nie tylko są łatwe w użyciu, dzięki intuicyjnemu interfejsowi, ale również wydajne, bezpieczne i elastyczne, pozwalając indywidualnie dopasowywać interfejs do potrzeb i wymagań każdego użytkownika aplikacji.
 

Tworzymy aplikacje internetowe m.in.:

 • intranety i extranety
 • zamawiarki B2B, kalkulatory
 • prezentacje danych - wykresy
 • systemy CRM integrowane z serwisami produktowymi i sklepami internetowymi
 • platformy e-learningowe
 • aplikacje e-commerce
 • integracja z systemami wycieczkowymi MerlinX itp.
 • obsługa systemów płatnicznych on-line - Platnosci.pl, Dotpay, Paypal, eCard
 • integracja z systemami IT typu ERP i innymi aplikacjami biznesowymi
 • inne aplikacje internetowe na zlecenie.

Aplikacje tworzymy w oparciu o autorską platformę Actualizer, która dostarcza gotowych narzędzi jak np. relacyjne bazy danych, które można tworzyć o dowolnej strukturze i dowolnej ilości powiązań relacyjnych, dzięki czemu możliwe jest tworzenie zaawansowanych funkcjonalności.

Dla każdej aplikacji tworzony jest zestaw baz o wymaganej strukturze oraz powiązania między nimi (relacji), zgodnie z potrzebami danego projektu. Struktura poszczególnych baz oraz powiązania mogą być modyfikowane i rozbudowywane w dowolnym momencie, dzięki czemu aplikacja może być rozwijana bez ograniczeń.

System pozwala tworzyć dowolną ilość grup uprawnień, które mogą być przydzielane użytkownikom w zależności od potrzeby, dzięki czemu każdy z redaktorów może mieć dostęp do odpowiedniego zakresu informacji i funkcjonalności.

 

Actualizer CMS

 

Przykładowa realizacja

 • Rezerwacja sal dla Abbott

  Abbott Polska dysponuje wieloma salami konferencyjnymi, w których odbywają się różnego rodzaju spotkania. Potrzebna była aplikacja, która pozwoliłaby w prosty sposób rezerwować sale pracownikom firmy, oraz sprawdzać ich dostępność w różnych terminach.

 • Rezerwacja sal dla Abbott

  Wykonaliśmy intranetową aplikację składającą się z trzech kalendarzy - każdy kalendarz zawiera listę sal z jednego piątra budynku. Przeglądając dany kalendarz pracownik może w prosty sposób zarezerwować salę jednorazowo lub cyklicznie np. w każdy wtorek albo 5tego każdego miesiąca. Usuwanie rezerwacji może być dokonane wyłącznie przez osobę rezerwującą lub administratora systemu.

 • Rezerwacja sal dla Abbott

  Na kalendarzu widać również przy niektórych salach dodatkowe ikonki, które informują że w danej sali jest projektor oraz telefon konferencyjny. Szukając sali można skorzystać z funkcji podpowiadania poprzez przycisk.

 • Rezerwacja sal dla Abbott

  Wszystkie operacje na kalendarzu odbywają się myszką. Rezerwacja sal dobywa się poprzez kliknięcie myszą na kalendarzu w miejscu startu rezerwacji i przeciągnięcie do miejsca końca rezerwacji. Aby zmodyfikować rezerwację wystarczy przeciągnąć obszar myszką na inną pozycję.

 • Rezerwacja sal dla Abbott

  Po wybraniu zakresu czasowego pojawia się okienko do wprowadzenia szczegółów rezerwacji. Okienko ma identyczną formę jak do edycji rezerwacji z wypełnionymi polami tj: data spotkania, wybrane godziny, nazwa sali. Po uzupełnieniu pozostałych pól i zatwierdzeniu nowej rezerwacji na widoku głównym pojawia nazwisko i imię osoby wprowadzającej, które jest brane automatycznie z systemu.

 • Rezerwacja sal dla Abbott

  Godziny można oczywiście modyfikować jak i inne dane. Jednak przy zmianie należy kontrolować widok wolnych godzin dla tej sali na widocznym z boku ogólnym widoku kalendarza. Aby to było łatwe, to okienko do edycji rezerwacji można przesuwać w dowolne miejsce głównego okna serwisu celem odsłonięcia widoku głównego kalendarza. System po modyfikacji danych sprawdzi ich poprawność. Odbywać się to będzie w momencie wyjścia z danego pola lub przejścia do innego.

 • Rezerwacja sal dla Abbott

  Każda dana zapisana jest w jednej linii tak aby nie zawijała się oraz mieściła się w małym boksie. Dlatego dane zamawiającego zapisujemy jako nazwisko i imię by przy przycięciu było widoczne nazwisko. W przypadku gdy rezerwacja jest zrobiona na bardzo krótki okres i nie jesteśmy w stanie pokazać wszystkich informacji to są one obcinane od dołu.

więcej

 

Zapytaj o wycenę
 

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

na stworzenie aplikacji internetowej
 

Używamy Cookies. Więcej w Prywatności. Używamy Cookies

Newsletter
Nowości na blogu, życzenia na święta .. generalnie co u nas słychać :)
Name
Email
 
Akceptuję politykę prywatności.