Programista / Webdeveloper

Opis stanowiska

Głównym zadaniem na stanowisku będzie tworzenie serwisów i aplikacji internetowych - kodowanie szablonów, pisanie modułów funkcjonalnych i skryptów. Osoba na stanowisku będzie uczestniczyć w realizacji projektów razem z innymi programistami / grafikami.

Praca w siedzibie firmy w Krośnie.

Wymagania

Osoba na to stanowisko powinna spełniać poniższe wymagania:

  • dobra znajomość HTML, CSS

  • znajomość PHP, Java Script, mySQL

  • mile widziana znajomość MVC, Git i dowolnego frameworku

  • entuzjazm, pracowitość i chęć podnoszenia swoich umiejętności.

Co oferujemy

  • pracę w młodym zespole, w przyjemnej atmosferze

  • możliwość szybkiego rozwoju wśród doświadczonych programistów

  • przejrzyste warunki wynagrodzenia, stabilne zatrudnienie

  • pracę przy ciekawych projektach internetowych

Jak aplikować