Klienci

 • Tomasz Jarosz

  www.dla-samotnych.pl

  Potwierdzam, że firma Heuristic wykonała dla mojej firmy dwa portale informacyjno - społecznościowe:
  Twoja-Praga.plDla-Samotnych.pl


  Wykonane usługi firma Heuristic zrealizowała profesjonalnie. Wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością oraz w podanym w umowie terminie.

 • Krzysztof Trawiński

  www.polskimechanik.pl

  Przy wykonywaniu portalu firma Heuristic wykazała się profesjonalizmem - wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością oraz terminowo. W ramach stałej współpracy firma Heuristic cały czas wykonuje wdrożenia nowych funkcjonalności dla portalu. Udzielamy firmie Heuristic referencji za profesjonalne wykonanie portalu polskimechanik.pl i pozostałych usług.

 • Agnieszka Różycka

  www.laboratoria.net

  Wszystkie prace przy portalu zostały wykonane terminowo, profesjonalnie, z należytą starannością.

  Od 5 lat współpracujemy z Heuristic w zakresie rozbudowy portalu Laboratoria.net o nowe funkcjonalności. Firma świadczy dla nas usługi wsparcia i administracji portalem.
   

 • Paweł Chrząszcz

  www.labro.com.pl

  Heuristic wykonał dla nas serwis firmowy oraz platformę B2B wspierającą procesy z naszymi partnerami dostawcami i odbiorcami w zakresie realizacji zapytań, ofertowania, fakturowania, zarządzania magazynem i rozrachunkami.

  Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z założeniami, profesjonalnie i terminowo.

 • Maciej Sasin

  www.ark-doradztwo.pl

  Nie dość że mili i sympatyczni, to jeszcze pomogli mi zbudować strony www które sprzedają. Dzięki im radom działałem w content marketingu, zanim inni o tym zaczęli pisać. Polecam serdecznie.

 • Agata Sołdaj

  www.wspkorczak.eu

  Jak dla mnie jesteście niezawodni. Zawsze natychmiastowa pomoc, życzliwość, sumienność, terminowość... pełny profesjonalizm i cenne doradztwo. DZIĘKUJĘ Wam za każdy wspólny projekt, a mamy ich na koncie kilka

 • Zofia Gorczyca

  www.dorsum.pl

  Współpracujemy od 2014 roku.
  Super, profesjonalnie, najwyższa półka obsługi.

  Polecam.   

 • Damian Marciniak

  www.gndm.pl

  POLEGAMY W PEŁNI NA HEURISTIC

  Już Einstein powiedział, że "RZECZY ISTOTNE, POWINNY BYĆ PROSTE" i tak właśnie jest w Heuristic. U nich złożone projekty informatyczne stają się proste i logiczne, a dzięki temu wykonywane są niezawodnie.

  Współpracujemy owocnie od roku 2007. W międzyczasie daliśmy się skusić kilku innym oferentom, ale w rezultacie i tak kończyło się to powrotem do Heuristic i wykonaniem prac przez nich, także jeśli ktoś szuka pewnego wykonawcy dedykowanych i spersonalizowanych rozwiązań, to zdecydowanie polecam.

  My się jeszcze nie zawiedliśmy i jesteśmy w pełni zadowoleni.

Używamy Cookies. Więcej w Prywatności. Używamy Cookies

Newsletter
Nowości na blogu, życzenia na święta .. generalnie co u nas słychać :)
Name
Email
 
Akceptuję politykę prywatności.