Serwisy firmowe, korporacyjne - projektowanie i tworzenie

74% użytkowników internetu ocenia wiarygodność swoich partnerów biznesowych i klientów na podstawie wyglądu ich strony internetowej!

Przypomnij sobie kiedy ostatni raz robiłeś to samo :)
 

Przykładowe realizacje

więcej


 

Zalety naszych realizacji

 • Nowoczesny layout RWD

  Przy projektowaniu serwisu firmowego kładziemy nacisk aby layout był maksymalnie użyteczny dla użytkowników, był wykonany w oparciu o technologię RWD - responsywnego dopasowywania układu do różnych urządzeń m.in. urządzeń mobilnych, oraz by projekt był spójny z identyfikacją wizerunkową projektu - logo. Nasz system CMS umożliwia stworzenie serwisu o dowolnym układzie i wyglądzie, co daje nam pełną swobodę i uwalnia naszą kreatywność.

 • Profesjonalny Actualizer CMS

  Nasze serwisy firmowe zarządzane są w pełni przez swoich właścicieli. To Ty i osoby w Twojej firmie macie pełną kontrolę nad treścią swojego serwisu. Nasz system - Actualizer CMS, w którym odbywa się zarządzanie serwisem sprawdził się w kilkuset serwisach firmowych o różnym wyglądzie i funkcjonalności. Actualizer to sprawdzony, wydajny i elastyczny system zarządzania treścią, który umożliwi Twojej firmie korzystanie z możliwości jakie daje internet.

 • Nieograniczone możliwości rozwoju

  Actualizer CMS umożliwia nieograniczony rozwój serwisu w dowolnym kierunku - wystarczy napisać potrzebny moduł czy skrypt. System jest otwarty na modyfikacje dzięki czemu serwis może być rozwijany również poprzez niezależnych programistów, którzy mogą wykonywać modyfikacje i tworzyć nowe funkcjonalności niezależnie od nas.

 • Sprawdzone rozwiązania

  Actualizer CMS sprawdził się w wielu serwisach dla małych, średnich i dużych firm m.in. dla Nobiles, Oleofarm, Sobieski czy Lissy. System posiada wiele gotowych modułów i funkcjonalności i może pracować w wielu różnych konfiguracjach, w tym również na współdzielonych kontach hostingowych.

 • Narzędzia SEO dla wyszukiwarek

  Wbudowane narzędzia SEO oraz możliwość zaawansowanej optymalizacji pozwala na szybkie indeksowanie treści oraz naturalne pozycjonowanie serwisu zapewniające wzrost naturalnego ruchu z wyszukiwarek. CMS pozwala określać, które treści nie mają być indeksowane - noindex, które linki mają być nofollow a które linkami kanonicznymi - canonical links. System CMS automatycznie generuje pli Sitemap dla wyszukiwarek oraz automatycznie tworzy przekierowania 301 przy zmianie linków.

więcej

 

Klienci o nas

 • Tomasz Jarosz

  www.dla-samotnych.pl

  Potwierdzam, że firma Heuristic wykonała dla mojej firmy dwa portale informacyjno - społecznościowe:
  Twoja-Praga.plDla-Samotnych.pl


  Wykonane usługi firma Heuristic zrealizowała profesjonalnie. Wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością oraz w podanym w umowie terminie.

 • Agnieszka Różycka

  www.laboratoria.net

  Wszystkie prace przy portalu zostały wykonane terminowo, profesjonalnie, z należytą starannością.

  Od 4 lat współpracujemy z Heuristic w zakresie rozbudowy portalu Laboratoria.net oraz TV Laboratoria o nowe funkcjonalności. Firma świadczy dla nas usługi wsparcia i administracji portalem.
   

 • Paweł Chrząszcz

  www.labro.com.pl

  Heuristic wykonał dla nas serwis firmowy oraz platformę B2B wspierającą procesy z naszymi partnerami dostawcami i odbiorcami w zakresie realizacji zapytań, ofertowania, fakturowania, zarządzania magazynem i rozrachunkami.

  Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z założeniami, profesjonalnie i terminowo.


 

Kilka faktów

74% użytkowników internetu ocenia wiarygodność swoich partnerów biznesowych i klientów na podstawie wyglądu ich strony internetowej - czy wogóle jest, jak wygląda, czy jest aktualna, czy są na niej wartościowe informacje. 

Tak samo robią Twoi klienci przed rozpoczęciem współpracy z Tobą - na początku szukają informacji o Twojej firmie i ofercie właśnie w Internecie.

Zastanów się kiedy Ty ostatnio robiłeś to samo? Jeśli chcesz wykorzystać potencjał i korzyści jakie daje profesjonalna strona www - zatrudnij profesjonalistów.

Bazując na Twoich wskazówkach stworzymy dla Ciebie profesjonalną, opartą na najnowszej technologii stronę www, która będzie kreować pozytywny wizerunek Twojej firmy, oraz pomoże zdobywać i obsługiwać nowych klientów.
 

Firmowa strona www jest dzisiaj koniecznością. Rozwój firmy w dłuższym okresie nie jest możliwy bez dbałości o swój wizerunek, a na ten w dużym stopniu wpływa profesjonalna strona internetowa.

Internet stał się najważniejszym medium informacyjny, z którego korzystają dzisiaj miliony ludzi. Wśród nich są również Twoi klienci, dostawcy, konkurenci.

Serwis firmowy to bardzo ważne narzędzie do kreowania wizerunku Twojej firmy - czyli wiarygodności w oczach klientów i dostawców. Ten wizerunek to sposób w jaki jesteś postrzegany przez swoich klientów, dostawców czy potencjalnych pracowników. Pozytywny wizerunek w znacznym stopniu przyczyni się do zwiększenia sprzedaży Twoich produktów czy do podpisania dobrych umów.

Dziś coraz więcej spraw załatwia się przez telefon, a zasięg prowadzenia biznesu staje się coraz większy. Odległość powoduje, że nie możemy pozwolić sobie na spotkania z każdym z naszych biznesowych partnerów czy każdym klientem.
 

Cele serwisu www

Główne cele firmowej strony www to:
 • kreowanie pozytywnego wizerunku spójnego ze strategią lub celami statutowymi

 • dostarczanie aktualnych informacji o firmie / organizacji

 • promowanie oferty firmy

 • pozyskiwanie nowych klientów poprzez generowanie leadów

 • pozyskiwanie partnerów do współpracy poprzez generowanie leadów

 • poprawa jakości obsługi klientów

 • obniżanie kosztów działalności poprzez zmniejszenie zaangażowania pracowników

 • wzrostu kreatywności, zaangażowania i motywacji pracowników.
   

Actualizer CMS

Specjalizujemy się w tworzeniu stron firmowych zarządzanych autorskim systemem zarządzania treścią - Actualizer CMS. Świadczymy kompleksowa usługi projektowania, wdrożenia i promocji serwisów firmowych.
 
Korzystając z naszych usług otrzymujesz:
 • estetyczny, elegancki design strony spójny z wizerunkiem firmy

 • intuicyjny dla każdego układ - layout serwisu dla komputerów desktop i urządzeń mobilnych w technologii RWD

 • dostęp do łatwego zarządzania, aktualizacji treści i rozbudowy serwisu we własnym zakresie przy użyciu nowoczesnego systemu zarządzania treścią - Actualizer CMS.

   

 

Małe i średnie firmy

 • Prowadzisz małą lub średnią firmę z sektora MSP?

 • Zajmujesz się produkcją, dystrybucją lub może świadczysz usługi?

 • Na co dzień konkurujesz z lokalną konkurencją?

 • Masz niewielkie środki na reklamę i promocję i chcesz je optymalnie wykorzystać?

Pomożemy Ci opracować optymalną, długofalową strategię internetową, która pozwoli Ci zdobyć przewagę w Twojej branży i wyprzedzić konkurencję.

Zaprojektujemy stronę www dla Twojej firmy, która będzie pozyskiwać nowych klientów bez ponoszenia dużych wydatków na reklamę.
 

Dzięki nowoczesnej stronie z profesjonalnym systemem CMS Twoja firma zyska narzędzie do budowania przewagi konkurencyjnej w długim okresie.

Dzięki nowoczesnej stronie www będziesz wyglądać jak specjalista w swojej branży, a system CMS pozwoli Ci zarządzać treścią we własnym zakresie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
 

Duże firmy / korporacje

 • Zarządzasz dużą firmą oferującą produkty lub usługi na wielu rynkach - lokalnych i zagranicznych?

 • Działasz na bardzo konkurencyjnym rynku, na którym musisz konkurować z wieloma małymi, elastycznymi firmami?

 • Działasz na rynku, w którym zmiany zachodzą bardzo szybko i szybkie dostosowanie oznacza być albo nie być?

 

Opracujemy dla Ciebie optymalną strategię internetową, dzięki której Twoja firma stanie się jeszcze bardziej elastyczna i jeszcze lepiej wykorzysta swój potencjał rynkowy.

Damy Twoim pracownikom narzędzia do nowoczesnego promowania Twoich produktów i usług, organizowania promocji i komunikowania Twoim klientom dlaczego powinni wybrać właśnie Was.

Tobie damy możliwość nieograniczonej rozbudowy serwisu - wyposażenia go w intranet, ekstranet, sklep internetowy czy CRM lub inną dedykowaną aplikację.
 

PIR S.A.

 

Polskie Inwestycje Rozwojowe

 

Etapy tworzenia serwisu

 

 • Omówienie potrzeb

  Na tym etapie staramy się dowiedzieć jak najwięcej o Państwa potrzebach. Analizujemy briefy, zadajemy pytania, podsuwamy propozycje, dzielimy się pomysłami. Na tym etapie, co dla niektórych wydaje się dziwne, pytamy również o budżet projektu, aby optymalnie go rozdzielić na działania projektowe, wdrożeniowe i promocyjne.

 • Przygotowanie oferty

  Na tym etapie analizujemy zebrane informacje, układamy w zadania do wykonania i przygotowujemy wycenę prac, które muszą zostać wykonane. Wycena obejmuje wszystkie prace jakie są konieczne, a oferta szczegółowo opisuje jakie to prace i w jakim zakresie zostaną wykonane w ramach proponowanej ceny. Oferta zawsze podlega negocjacjom - zawsze staramy się doprowadzić do sytuacji win-win, tak aby obydwie strony były zadowolone.

 • Podpisanie umowy

  Jest to etap ściśle formalny, w którym przygotowywana jest umowa na realizację projektu. Umowa zostaje przygotowana przez nas i przesłana do analizy i ewentualnych uwag i poprawek. Po zawarciu porozumienia co do formalności umowa jest drukowana przez jedną ze stron, podpisywana i przesyłana drugiej stronie do podpisu. Na tym etapie wystawiana jest również faktura zaliczkowo na ustaloną w umowie kwotę.

 • Projektowanie layoutu, logo, grafiki

  Jeśli przygotowanie identyfikacji wizerunkowej jest częścią umowy, realizowana jest ona jako pierwsza. Po otrzymaniu briefu koncepcyjnego przygotowujemy 3 wstępne wersje logotypu, a następnie modyfikujemy jedną wybraną wersję. Po zakończeniu prac przy logo przygotowujemy layout serwisu lub modyfikujemy zakupiony lub dostarczony.

 • Kodowanie, programowanie

  Jest to etap techniczny realizowany przez naszych developerów i programistów. W tym etapie kodowane są szablony portalu - warstwa frontendu, czyli to co widzi użytkownik oraz programowane są moduły funkcjonalne. Jest to z reguły najdłuższy etap wymagający największego nakładu pracy i czasu. Ten etap składa się z serii krótszych etapów w ramach których wykonywane są konkretne funkcjonalności. Po zakończeniu danej funkcjonalności lub danego zakresu funkcjonalności prezentujemy wynik w ramach konferencji on-line, w trakcie której można zgłaszać swojego uwagi.

 • Testowanie, przygotowanie wersji beta

  Na tym etapie otrzymujesz dostęp do serwisu w wersji alpha. Jest to gotowy, działający serwis, który wymaga przetestowania pod względem funkcjonalnym. Na tym etapie możesz zgłaszać swoje uwagi, a my będziemy je sukcesywnie wprowadzać. Wynikiem tego etapu jest wersja beta serwisu, gotowa do uzupełnienia o treści.

 • Szkolenie z obsługi

  Szkolenie z obsługi systemu CMS wykonujemy na serwisie w wersji beta. Szkolenia realizowane są przeważnie w formie konferencji on-line przez Skype lub inny program konferencyjny. Szkolenie trwa jednorazowo maksymalnie 2 godziny i może być powtarzane w ramach wsparcie, które standardowo oferowane jest przez 12 miesięcy od instalacji serwisu na serwerze.

 • Instalacja na serwerze

  Na tym etapie serwis w wersji beta instalowany jest na serwerze hostingowym. Jeśli serwis instalowany jest na serwerze dedykowanym wykonujemy również potrzebną konfigurację serwera lub pomagamy przy jego konfiguracji administratorom serwera. Po tym etapie serwis w wersji beta jest gotowy do uruchomienia.

 • Wsparcie on-line

  Po uruchomieniu serwisu przez 12 miesięcy świadczymy usługi gwarancyjne oraz wsparcia on-line w ramach których usuwamy ewentualne problemy oraz pomagamy w szczególnych okolicznościach.

 • Administracja, rozwój serwisu

  Po zakończeniu projektu możliwe jest podpisanie umowy SLA na administrację i rozwój serwisu. Umowa SLA podpisywana jest na określoną ilość godzin, w ramach których wykonywane są prace administracyjne i programistyczne. Prace rozliczane są miesięcznie, natomiast wszystkie prace raportowane są w dedykowanej aplikacji, dzięki czemu wiesz dokładnie ile godzin trwała realizacja określonych zadań i ile godzin pozostało do wykorzystania.

więcej

 

Hosting i utrzymanie

Każda tworzona przez nas strona wymaga serwera hostingowego, na którym system zostanie zainstalowany.

Jeśli nie masz jeszcze wykupionego konta hostingowego możesz skorzystać z naszej oferty kont hostingowych na serwerach współdzielonych, serwerów VPS lub serwerów dedykowanych.
 

Co zawiera umowa

Umowa zawiera następujące treści:
 • warunki udzielenia  licencji na system Actualizer CMS - nie ma dodatkowych opłat za korzystanie z systemu

 • szczegółową specyfikację zakresu wdrożenia zgodnie z zaakceptowaną ofertą

 • warunki udzielenia gwarancje na system, w ramach której bezpłatnie usuwane są usterki dotyczące działania strony www

 • harmonogram prac.

Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie

wyślij zapytanie

Cookies

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej

Newsletter
Nowości na blogu, życzenia na święta .. generalnie co u nas słychać :)
Imię
Email
 
Akceptuję politykę prywatności