Serwisy firmowe, korporacyjne - projektowanie i tworzenie


Tworzenie i kompleksowa obsługa stron firmowych

_______________________________________


74% użytkowników internetu ocenia wiarygodność swoich partnerów biznesowych i klientów na podstawie wyglądu ich strony internetowej!

Przypomnij sobie kiedy ostatni raz robiłeś to samo. Dlatego tak ważne jest żeby Twoja strona internetowa była lepsza od stron konkurencji. To Ty możesz świecić przykładem z którego będą kopiować inni. Wystarczy, że postawisz na odpowiednich ludzi, którzy pomogą Ci podjąć optymalne decyzje.
 

Przykładowe realizacje

więcej


 

Zalety naszych realizacji

 • Nowoczesny layout RWD

  Przy projektowaniu serwisu firmowego kładziemy nacisk aby layout był maksymalnie użyteczny dla użytkowników, był wykonany w oparciu o technologię RWD - responsywnego dopasowywania układu do różnych urządzeń m.in. urządzeń mobilnych, oraz by projekt był spójny z identyfikacją wizerunkową projektu - logo. Nasz system CMS umożliwia stworzenie serwisu o dowolnym układzie i wyglądzie, co daje nam pełną swobodę i uwalnia naszą kreatywność.

 • Profesjonalny Actualizer CMS

  Nasze serwisy firmowe zarządzane są w pełni przez swoich właścicieli. To Ty i osoby w Twojej firmie macie pełną kontrolę nad treścią swojego serwisu. Nasz system - Actualizer CMS, w którym odbywa się zarządzanie serwisem sprawdził się w kilkuset serwisach firmowych o różnym wyglądzie i funkcjonalności. Actualizer to sprawdzony, wydajny i elastyczny system zarządzania treścią, który umożliwi Twojej firmie korzystanie z możliwości jakie daje internet.

 • Nieograniczone możliwości rozwoju

  Actualizer CMS umożliwia nieograniczony rozwój serwisu w dowolnym kierunku - wystarczy napisać potrzebny moduł czy skrypt. System jest otwarty na modyfikacje dzięki czemu serwis może być rozwijany również poprzez niezależnych programistów, którzy mogą wykonywać modyfikacje i tworzyć nowe funkcjonalności niezależnie od nas.

 • Sprawdzone rozwiązania

  Actualizer CMS sprawdził się w wielu serwisach dla małych, średnich i dużych firm m.in. dla Nobiles, Oleofarm, Sobieski czy Lissy. System posiada wiele gotowych modułów i funkcjonalności i może pracować w wielu różnych konfiguracjach, w tym również na współdzielonych kontach hostingowych.

 • Narzędzia SEO dla wyszukiwarek

  Wbudowane narzędzia SEO oraz możliwość zaawansowanej optymalizacji pozwala na szybkie indeksowanie treści oraz naturalne pozycjonowanie serwisu zapewniające wzrost naturalnego ruchu z wyszukiwarek. CMS pozwala określać, które treści nie mają być indeksowane - noindex, które linki mają być nofollow a które linkami kanonicznymi - canonical links. System CMS automatycznie generuje pli Sitemap dla wyszukiwarek oraz automatycznie tworzy przekierowania 301 przy zmianie linków.

więcej

 

Klienci o nas

 • Tomasz Jarosz

  www.dla-samotnych.pl

  Potwierdzam, że firma Heuristic wykonała dla mojej firmy dwa portale informacyjno - społecznościowe:
  Twoja-Praga.plDla-Samotnych.pl


  Wykonane usługi firma Heuristic zrealizowała profesjonalnie. Wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością oraz w podanym w umowie terminie.

 • Agnieszka Różycka

  www.laboratoria.net

  Wszystkie prace przy portalu zostały wykonane terminowo, profesjonalnie, z należytą starannością.

  Od 5 lat współpracujemy z Heuristic w zakresie rozbudowy portalu Laboratoria.net o nowe funkcjonalności. Firma świadczy dla nas usługi wsparcia i administracji portalem.
   

 • Paweł Chrząszcz

  www.labro.com.pl

  Heuristic wykonał dla nas serwis firmowy oraz platformę B2B wspierającą procesy z naszymi partnerami dostawcami i odbiorcami w zakresie realizacji zapytań, ofertowania, fakturowania, zarządzania magazynem i rozrachunkami.

  Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z założeniami, profesjonalnie i terminowo.


 

Kilka faktów

74% użytkowników internetu ocenia wiarygodność swoich partnerów biznesowych i klientów na podstawie wyglądu ich strony internetowej - czy wogóle jest, jak wygląda, czy jest aktualna, czy są na niej wartościowe informacje. 

Tak samo robią Twoi klienci przed rozpoczęciem współpracy z Tobą - na początku szukają informacji o Twojej firmie i ofercie właśnie w Internecie.

Zastanów się kiedy Ty ostatnio robiłeś to samo? Jeśli chcesz wykorzystać potencjał i korzyści jakie daje profesjonalna strona www - zatrudnij profesjonalistów.

Bazując na Twoich wskazówkach stworzymy dla Ciebie profesjonalną, opartą na najnowszej technologii stronę www, która będzie kreować pozytywny wizerunek Twojej firmy, oraz pomoże zdobywać i obsługiwać nowych klientów.
 

Firmowa strona www jest dzisiaj koniecznością. Rozwój firmy w dłuższym okresie nie jest możliwy bez dbałości o swój wizerunek, a na ten w dużym stopniu wpływa profesjonalna strona internetowa.

Internet stał się najważniejszym medium informacyjny, z którego korzystają dzisiaj miliony ludzi. Wśród nich są również Twoi klienci, dostawcy, konkurenci.

Serwis firmowy to bardzo ważne narzędzie do kreowania wizerunku Twojej firmy - czyli wiarygodności w oczach klientów i dostawców. Ten wizerunek to sposób w jaki jesteś postrzegany przez swoich klientów, dostawców czy potencjalnych pracowników. Pozytywny wizerunek w znacznym stopniu przyczyni się do zwiększenia sprzedaży Twoich produktów czy do podpisania dobrych umów.

Dziś coraz więcej spraw załatwia się przez telefon, a zasięg prowadzenia biznesu staje się coraz większy. Odległość powoduje, że nie możemy pozwolić sobie na spotkania z każdym z naszych biznesowych partnerów czy każdym klientem.
 

Cele serwisu www

Główne cele firmowej strony www to:
 • kreowanie pozytywnego wizerunku spójnego ze strategią lub celami statutowymi

 • dostarczanie aktualnych informacji o firmie / organizacji

 • promowanie oferty firmy

 • pozyskiwanie nowych klientów poprzez generowanie leadów

 • pozyskiwanie partnerów do współpracy poprzez generowanie leadów

 • poprawa jakości obsługi klientów

 • obniżanie kosztów działalności poprzez zmniejszenie zaangażowania pracowników

 • wzrostu kreatywności, zaangażowania i motywacji pracowników.
   

Actualizer CMS

Specjalizujemy się w tworzeniu stron firmowych zarządzanych autorskim systemem zarządzania treścią - Actualizer CMS. Świadczymy kompleksowa usługi projektowania, wdrożenia i promocji serwisów firmowych.
 
Korzystając z naszych usług otrzymujesz:
 • estetyczny, elegancki design strony spójny z wizerunkiem firmy

 • intuicyjny dla każdego układ - layout serwisu dla komputerów desktop i urządzeń mobilnych w technologii RWD

 • dostęp do łatwego zarządzania, aktualizacji treści i rozbudowy serwisu we własnym zakresie przy użyciu nowoczesnego systemu zarządzania treścią - Actualizer CMS.

   

 

Małe i średnie firmy

 • Prowadzisz małą lub średnią firmę z sektora MSP?

 • Zajmujesz się produkcją, dystrybucją lub może świadczysz usługi?

 • Na co dzień konkurujesz z lokalną konkurencją?

 • Masz niewielkie środki na reklamę i promocję i chcesz je optymalnie wykorzystać?

Pomożemy Ci opracować optymalną, długofalową strategię internetową, która pozwoli Ci zdobyć przewagę w Twojej branży i wyprzedzić konkurencję.

Zaprojektujemy stronę www dla Twojej firmy, która będzie pozyskiwać nowych klientów bez ponoszenia dużych wydatków na reklamę.
 

Dzięki nowoczesnej stronie z profesjonalnym systemem CMS Twoja firma zyska narzędzie do budowania przewagi konkurencyjnej w długim okresie.

Dzięki nowoczesnej stronie www będziesz wyglądać jak specjalista w swojej branży, a system CMS pozwoli Ci zarządzać treścią we własnym zakresie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
 

Duże firmy / korporacje

 • Zarządzasz dużą firmą oferującą produkty lub usługi na wielu rynkach - lokalnych i zagranicznych?

 • Działasz na bardzo konkurencyjnym rynku, na którym musisz konkurować z wieloma małymi, elastycznymi firmami?

 • Działasz na rynku, w którym zmiany zachodzą bardzo szybko i szybkie dostosowanie oznacza być albo nie być?

 

Opracujemy dla Ciebie optymalną strategię internetową, dzięki której Twoja firma stanie się jeszcze bardziej elastyczna i jeszcze lepiej wykorzysta swój potencjał rynkowy.

Damy Twoim pracownikom narzędzia do nowoczesnego promowania Twoich produktów i usług, organizowania promocji i komunikowania Twoim klientom dlaczego powinni wybrać właśnie Was.

Tobie damy możliwość nieograniczonej rozbudowy serwisu - wyposażenia go w intranet, ekstranet, sklep internetowy czy CRM lub inną dedykowaną aplikację.
 

PIR S.A.

 

Polskie Inwestycje Rozwojowe

 

Etapy tworzenia serwisu

 

 • Omówienie potrzeb

  Na tym etapie staramy się dowiedzieć jak najwięcej o Państwa potrzebach. Analizujemy briefy, zadajemy pytania, podsuwamy propozycje, dzielimy się pomysłami. Na tym etapie, co dla niektórych wydaje się dziwne, pytamy również o budżet projektu, aby optymalnie go rozdzielić na działania projektowe, wdrożeniowe i promocyjne.

 • Przygotowanie oferty

  Na tym etapie analizujemy zebrane informacje, układamy w zadania do wykonania i przygotowujemy wycenę prac, które muszą zostać wykonane. Wycena obejmuje wszystkie prace jakie są konieczne, a oferta szczegółowo opisuje jakie to prace i w jakim zakresie zostaną wykonane w ramach proponowanej ceny. Oferta zawsze podlega negocjacjom - zawsze staramy się doprowadzić do sytuacji win-win, tak aby obydwie strony były zadowolone.

 • Podpisanie umowy

  Jest to etap ściśle formalny, w którym przygotowywana jest umowa na realizację projektu. Umowa zostaje przygotowana przez nas i przesłana do analizy i ewentualnych uwag i poprawek. Po zawarciu porozumienia co do formalności umowa jest drukowana przez jedną ze stron, podpisywana i przesyłana drugiej stronie do podpisu. Na tym etapie wystawiana jest również faktura zaliczkowo na ustaloną w umowie kwotę.

 • Projektowanie layoutu, logo, grafiki

  Jeśli przygotowanie identyfikacji wizerunkowej jest częścią umowy, realizowana jest ona jako pierwsza. Po otrzymaniu briefu koncepcyjnego przygotowujemy 3 wstępne wersje logotypu, a następnie modyfikujemy jedną wybraną wersję. Po zakończeniu prac przy logo przygotowujemy layout serwisu lub modyfikujemy zakupiony lub dostarczony.

 • Kodowanie, programowanie

  Jest to etap techniczny realizowany przez naszych developerów i programistów. W tym etapie kodowane są szablony portalu - warstwa frontendu, czyli to co widzi użytkownik oraz programowane są moduły funkcjonalne. Jest to z reguły najdłuższy etap wymagający największego nakładu pracy i czasu. Ten etap składa się z serii krótszych etapów w ramach których wykonywane są konkretne funkcjonalności. Po zakończeniu danej funkcjonalności lub danego zakresu funkcjonalności prezentujemy wynik w ramach konferencji on-line, w trakcie której można zgłaszać swojego uwagi.

 • Testowanie, przygotowanie wersji beta

  Na tym etapie otrzymujesz dostęp do serwisu w wersji alpha. Jest to gotowy, działający serwis, który wymaga przetestowania pod względem funkcjonalnym. Na tym etapie możesz zgłaszać swoje uwagi, a my będziemy je sukcesywnie wprowadzać. Wynikiem tego etapu jest wersja beta serwisu, gotowa do uzupełnienia o treści.

 • Szkolenie z obsługi

  Szkolenie z obsługi systemu CMS wykonujemy na serwisie w wersji beta. Szkolenia realizowane są przeważnie w formie konferencji on-line przez Skype lub inny program konferencyjny. Szkolenie trwa jednorazowo maksymalnie 2 godziny i może być powtarzane w ramach wsparcie, które standardowo oferowane jest przez 12 miesięcy od instalacji serwisu na serwerze.

 • Instalacja na serwerze

  Na tym etapie serwis w wersji beta instalowany jest na serwerze hostingowym. Jeśli serwis instalowany jest na serwerze dedykowanym wykonujemy również potrzebną konfigurację serwera lub pomagamy przy jego konfiguracji administratorom serwera. Po tym etapie serwis w wersji beta jest gotowy do uruchomienia.

 • Wsparcie on-line

  Po uruchomieniu serwisu przez 12 miesięcy świadczymy usługi gwarancyjne oraz wsparcia on-line w ramach których usuwamy ewentualne problemy oraz pomagamy w szczególnych okolicznościach.

 • Administracja, rozwój serwisu

  Po zakończeniu projektu możliwe jest podpisanie umowy SLA na administrację i rozwój serwisu. Umowa SLA podpisywana jest na określoną ilość godzin, w ramach których wykonywane są prace administracyjne i programistyczne. Prace rozliczane są miesięcznie, natomiast wszystkie prace raportowane są w dedykowanej aplikacji, dzięki czemu wiesz dokładnie ile godzin trwała realizacja określonych zadań i ile godzin pozostało do wykorzystania.

więcej

 

Hosting i utrzymanie

Każda tworzona przez nas strona wymaga serwera hostingowego, na którym system zostanie zainstalowany.

Jeśli nie masz jeszcze wykupionego konta hostingowego możesz skorzystać z naszej oferty kont hostingowych na serwerach współdzielonych, serwerów VPS lub serwerów dedykowanych.
 

Co zawiera umowa

Umowa zawiera następujące treści:
 • warunki udzielenia  licencji na system Actualizer CMS - nie ma dodatkowych opłat za korzystanie z systemu

 • szczegółową specyfikację zakresu wdrożenia zgodnie z zaakceptowaną ofertą

 • warunki udzielenia gwarancje na system, w ramach której bezpłatnie usuwane są usterki dotyczące działania strony www

 • harmonogram prac.

Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie

wyślij zapytanie

Cookies

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej

Newsletter
Nowości na blogu, życzenia na święta .. generalnie co u nas słychać :)
Imię
Email
 
Akceptuję politykę prywatności