Nowa strona Heuristic - archiwum 2009

29 stycznia 2009
Prezentujemy nową wersję naszej strony uruchomioną w 2009 roku.

Poprzednia wersja strony Heuristic - 01.03.2007 - 28.01.2009

Poprzednia wersja serwisu Heuristic funkcjonowała od 01.03.2007 roku. W pierwszej wersji strona dopasowana była do rozdzielczości 800x600, która w roku 2007 był standardem. W międzyczasie strona została dopasowana do rozdzielczości 1024x768 z jednoczesnym wprowadzeniem kilku zmian estetycznych. Strona ta funkcjonowała bez zarzutu przez cały ten czas i prawdopodobnie funkcjonowała by nadal.

 
Poprzednia wersja strony Heuristic
 

Nowa wersja strony

Idąc za obecnym trendem w projektowaniu stron, zdecydowaliśmy się zaprojektować nowy serwis. Celem było stworzenie serwisu spójnego z identyfikacją firmy i obecnym układem strony jednocześnie bazującego na nowej szacie graficznej i z zastosowaniem rozwiązań Web 2.0.

Co zmieniliśmy

 • Układ elementów serwisu - layout - pozostał praktycznie nie zmieniony. Projekt graficzny również pozostał w tej samej tonacji. Najważniejsze zmiany dotyczą funkcjonalności serwisu. Na stronie głównej treść prezentowana jest na mniejszym obszarze, dzięki zastosowaniu poziomemu porcjowaniu wyświetlanych informacji bez przeładowania strony. Dzięki temu dane takie jak "Aktualności", "Portfolio" czy "Najważniejsze cechy systemu" można przewijać w poziomie, a każde kliknięcie powoduje wyświetlenie kolejnej porcji danych.
   
 • W nagłówku serwisu zrezygnowaliśmy z wysuwanego boksu z logowaniem na rzecz stałego boksu z Logowaniem i Newsletterem z możliwością przełączania między nimi bez przeładowania strony.
   
 • Zmieniliśmy sposób zarządzania informacjami wyświetlanymi obok banera na stronie głównej i podstronach. Obecnie można określać w prosty sposób w którym miejscu serwisu dane informacje mają być wyświetlane i z jaką częstotliwością.
   
 • Stworzyliśmy nowe komponenty dla edytora html, dzięki którym treść artykułów może być prezentowana w ciekawszy sposób.
   
 • Galeria zdjęć systemu została przerobiona na galerię zaawansowaną z tytułem zdjęcia i opisem, dzięki czemu każde zdjęcie zostało opisane.
   
 • Zmodyfikowaliśmy nieco układ portfolio, prezentując powiększenia zdjęć w nad opisem projektu, z kilkoma miniaturami do każdego projektu.
   
 • Wprowadziliśmy kilka dodatkowych usprawnień jak np. możliwość wyboru tła czy wielkości czcionki dla podstron oraz wiele innych mniej istotnych.
 
Nowa wersja strony Heuristic
 
Mamy nadzieję, że obecna strona będzie służyć Państwu jeszcze lepiej niż dotychczasowa - przeglądanie będzie przyjemne i intuicyjne, a szukane informacje zawsze dostępne na klik myszy :).

Zespół Heuristic

Bezpłatna konsultacja

Porozmawiajmy

o Twoim biznesie