O nas - software house, agencja interaktywna

O nas

Nasza historia

Nasza firma powstała w 2006 roku pod wpływem fascynacji narzędziami do zarządzania stronami internetowymi, zwanymi potocznie CMS. Umożliwiały one zarządzanie i rozwój stron poprzez przeglądarkę.

W tamtym czasie nikt nie słyszał jeszcze o responsywności stron gdyż z internetu korzystało się wyłącznie na komputerach PC i laptopach, a telefony służyły głównie do dzwonienia.

Popularną technologią do tworzenia stron był Flash, który pozwalał wzbogacać strony o różne efekty wizualne. Nigdy nie byliśmy fanami tej technologii.

Pozycjonowanie stron w Google było proste, bardziej znaną wyszukiwarką była AltaVista, a Bill Gates śmiał się z internetu, że to chwilowa moda, nawet nie myśląc o posiadaniu własnej wyszukiwarki.

Nasza strona www przez pierwsze dwa lata dostępna była pod domeną heuristic.com.pl gdyż domena *.pl została wykupiona przez inną firmę. Po dwóch latach udało nam się ją kupić i zmienić adres strony na heuristic.pl. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądała nasza pierwsza strona w 2007 roku kliknij link poniżej.
Rozwiń więcej
Zwiń

Heuristic - co to znaczy

Słowo "heuristic" pochodzi od greckiego "heurisko", co znaczy znajduję, odkrywam. Oznacza umiejętność odkrywania nowych faktów i związków między faktami. Heurystyka jest dziedziną nauki związana z twórczym rozwiązywaniem problemów oraz kreatywnym myśleniem.

Istnieją również heurystyczne metody prognozowania, które do sformułowania prognozy wykorzystują opinie ekspertów oparte na ich doświadczeniu i intuicji - czytaj więcej.

Nasza wizja i misja

Nasza wizja to "Przewaga dzięki technologii" .

Nasza misja to "Budowanie przewagi konkurencyjnej małych i średnich firm poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii internetowych" .

 

Wierzymy, że prawdziwą przewagę na rynku można uzyskać wdrażając nowoczesną technologię w każdym obszarze działalności.

My koncentrujemy się na technologii związanej z internetem - usprawniamy procesy sprzedażowe, posprzedażowe, operacyjne i wewnątrz organizacji.

Software House

Wirtualizer EMS

www.wirtualizer.pl
Wirtualizer EMS to nasz autorski system, który wykorzystujemy do tworzenia stron firmowych, sklepów internetowych, landing page, portali informacyjnych czy katalogów produktów.

System pozwala na zarządzanie zaawansowanymi serwisami e-commerce o rozbudowanej strukturze oraz moduły automatyzacji marketingowej.

Agencja Interaktywna

Google i Facebook Ads

Kampanie Google i Facebook Ads to aktualnie najtańszy i najszybszy sposób na pozyskiwanie nowych klientów i generowanie sprzedaży w sklepach internetowych.

Certyfikaty

Klienci o nas

Agnieszka Różycka

Laboratoria.net
Wszystkie prace przy portalu zostały wykonane terminowo, profesjonalnie, z należytą starannością.

Od 5 lat współpracujemy z Heuristic w zakresie rozbudowy portalu Laboratoria.net o nowe funkcjonalności. Firma świadczy dla nas usługi wsparcia i administracji portalem.

Damian Marciniak

Gabinet Numizmatyczny
POLEGAMY W PEŁNI NA HEURISTIC U nich złożone projekty informatyczne stają się proste i logiczne, a dzięki temu wykonywane są niezawodnie. Współpracujemy owocnie od roku 2007. Jeśli ktoś szuka pewnego wykonawcy dedykowanych i spersonalizowanych rozwiązań, to zdecydowanie polecam. My się jeszcze nie zawiedliśmy i jesteśmy w pełni zadowoleni.

Paweł Chrząszcz

Labro
Heuristic wykonał dla nas serwis firmowy oraz platformę B2B wspierającą procesy z naszymi partnerami dostawcami i odbiorcami w zakresie realizacji zapytań, ofertowania, fakturowania, zarządzania magazynem i rozrachunkami.

Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z założeniami, profesjonalnie i terminowo.

Maciej Sasin

ARK Doradztwo
Nie dość że mili i sympatyczni, to jeszcze pomogli mi zbudować strony www które sprzedają. Dzięki ich radom działałem w content marketingu, zanim inni o tym zaczęli pisać. Polecam serdecznie.

Krzysztof Trawiński

Polski Mechanik
Przy wykonywaniu portalu firma Heuristic wykazała się profesjonalizmem - wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością oraz terminowo. W ramach stałej współpracy firma Heuristic cały czas wykonuje wdrożenia nowych funkcjonalności dla portalu. Udzielamy firmie Heuristic referencji za profesjonalne wykonanie portalu polskimechanik.pl i pozostałych usług.

Agata Sołdaj

WSP Korczak
Jak dla mnie jesteście niezawodni. Zawsze natychmiastowa pomoc, życzliwość, sumienność, terminowość... pełny profesjonalizm i cenne doradztwo. DZIĘKUJĘ Wam za każdy wspólny projekt, a mamy ich na koncie kilka

Zofia Gorczyca

Dorsum
Współpracujemy od 2014 roku.

Super, profesjonalnie, najwyższa półka obsługi.

Polecam.

Tomasz Jarosz

Twoja Praga
Potwierdzam, że firma Heuristic wykonała dla mojej firmy dwa portale informacyjno - społecznościowe: Twoja-Praga.pl i Dla-Samotnych.pl Wykonane usługi firma Heuristic zrealizowała profesjonalnie. Wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością oraz w podanym w umowie terminie.

Waldemar Kosałka

Daxton Poland
Polecam firmę Heuristic jako wykonawcę serwisów www, gdyż to już kolejny raz jak zleciliśmy wykonanie nowej strony i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu /łącznie z implementacją sklepu internetowego/.

Katarzyna Baurska

Transletra
Od wielu lat fachowa obsługa i pomoc w każdej chwili. Doskonały kontakt, zawsze szybkie reakcje. Zdecydowanie polecam usługi świadczone przez firmę Heuristic.

Marcin Matuszak

Lepszy Start
Z firmą współpracujemy od kilku lat. Świetny kontakt, szybkie załatwienie problemów (a jest ich mało), pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam skorzystać.

Jarosław Gackowski

Profesjonalne Firmy
Firma Heuristic wykonała dla nas profesjonalny serwis internetowy. Projekt został wykonany zgodnie z umową bez żadnych problemów, pełen profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kilkuletniej współpracy. Serdecznie polecam.