Regeneracja wtryskiwaczy - landing page

27 marca 2012
Stworzyliśmy landing page promujący usługę regeneracji wtryskiwaczy samochodowych.

Top Setup - regeneracja wtryskiwaczy


Stworzyliśmy landing page promujący usługę regeneracji wtryskiwaczy dla firmy Top Setup świadczącej profesjonalne usługi diagnostyki i czyszczenia wtryskiwaczy.

Czym jest regeneracja wtrysków

Można by zadać pytanie po co mi regeneracja wtrysków jeśli moje auto jeździ dobrze. Otóż okazuje się, że wtryskiwacze samochodowe, pełnią w samochodach bardzo ważną funkcję - dozują ilość paliwa potrzebnego do stworzenia mieszanki wybuchowej oraz odpowiednio ją rozpylają poprzez tworzenie mgiełki. Wtryskiwacze znajdziemy w każdym silniku benzynowym oraz silnikach diesla, jak również w instalacjach gazowych LGP i CNG.

Jak każde urządzenie tak i wtryskiwacze mają swoją żywotność, czyli czas pracy w którym pracują prawidłowo i dawkują idealną ilość paliwa lub gazu. Niestety ich żywotność zostaje skrócona przez wiele czynników a najważniejszy z nich to słabej jakości paliwa oraz gaz LPG, czego często nie jesteśmy świadomi - przy obecnych cenach paliwa tankujemy byle taniej i nie zwracamy uwagi co lejemy do naszych samochodów, a słabej jakości paliwo przyczynia się do zapychania i uszkadzania wtryskiwaczy samochodowych.

Z czasem dawkują one różne ilości paliwa w każdym cylindrze oraz zamiast tworzyć odpowiednie rozpylenie - sikają każdy w innym kierunku, po prostu leją każdy inaczej, co automatycznie przyczynia się do złej pracy silnika - spadku mocy oraz zwiększonego zużycia paliwa. Z czasem są w tak kiepskim stanie że przestają w ogóle działać co objawia się dławieniem silnika lub zupełnym problem z odpaleniem, zwłaszcza w zimie. W takiej sytuacji konieczna jest wymiana wtryskiwaczy na nowe, co niestety kosztuje, gdyż niektóre modele kosztują nawet ponad 1000 zł, a mając w samochodzie 4 lub więcej cylindrów koszt wymiany staje się naprawdę wysoki.

Dlatego zaleca się prewencyjne czyszczenie wtryskiwaczy aby wydłużyć ich żywotność i aby silnik pracował w swoich optymalnych parametrach.

Proces regeneracji wtryskiwaczy

Na usługę regeneracji wtryskiwaczy składają się dwa etapy - diagnostyka i czyszczenie.

  • W trakcie diagnostyki wtryskiwacze są sprawdzane w specjalnej maszynie pod względem swojej wydajności i jakości wtryskiwania w trakcie pracy w różnych warunkach - na różnych obrotach silnika. Sprawdzany jest stan uzwojenia cewki oraz zwarcia międzyzwojowe.
     
  • Jeśli wtryskiwacze nadają się do regeneracji następuje drugi krok czyli czyszczenie wtryskiwaczy na specjalnej maszynie w wielu różnych fazach czyszczenia i w wielu cyklach. W trakcie czyszczenia sprawdzane są wartości wydajności wtryskiwaczy oraz zmiany charakterystyk pracy. W tym etapie wymieniane są również filtry i uszczelki we wtryskach.

Tak przeprowadzone działania pozwalają na wyczyszczenie i doprowadzenie do 98% sprawności ponad 90% wtryskiwaczy, które nie zostały uszkodzone i nadają się do regeneracji. 

Projekt Top Setup

Głównym celem projektu było przygotowanie strategii promocji firmy przez internet. Na pierwsze narzędzie przygotowaliśmy profesjonalną kreację - logo firmy oraz wizytówki i papier firmowy, które będą wykorzystywane w promocji firmy nie tylko w internecie ale również w tradycyjnych mediach. 

Top Setup
 

Top Setup - wizytówka 1Top Setup - wizytówka 1

Top Setup - wizytówka 2Top Setup - wizytówka 2

Pierwotnym założeniem było stworzenie strony firmowej dostępnej pod domeną www.topsetup.pl, jednak po głębszym zapoznaniu się z ofertą firmy, która koncentruje się obecnie na dwóch usługach - diagnostyce i regeneracji wtryskiwaczy benzynowych, zdecydowaliśmy zamiast strony firmowej przygotować landing page, który zoptymalizujemy pod kątem generowania lead'u, natomiast stronę firmową przygotujemy w kolejnym etapie, zwłaszcza że firma planuje uruchomienie kolejnych usług dla branży motoryzacyjnej które nie są jeszcze w pełni wyklarowane.

Landing page

Stworzony landing page zachęcający do skorzystania z usługi czyszczenia wtryskiwaczy bazujący na delikatnym humorze i jednoznacznym podtekstem, gdyż serwis kierowany jest głównie do mężczyzn. Strona została zoptymalizowana dla wyszukiwarek i oprócz standardowych informacji o usłudze dostarcza ciekawych wiadomości w formie bloga oraz możliwość obliczenia potencjalnych korzyści w postaci zwiększenia mocy silnika i obniżenia kosztów spalania.

Top Setup - regeneracja wtryskiwaczyTop Setup - regeneracja wtryskiwaczyTop Setup - regeneracja wtryskiwaczy

 

Adres serwisu: https://regeneracja.wtryskiwaczy.pl

 

Bezpłatna konsultacja

Porozmawiajmy

o Twoim biznesie