Ile kosztuje sklep internetowy?

Jaka jest cena sklepu internetowego. Ile kosztuje prosty i zaawansowany, indywidualny, dedykowany sklep internetowy lub platforma B2B.

Ile kosztuje sklep internetowy


Tworzymy proste i zaawansowane - indywidualne, dedykowane sklepy internetowe, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pomagamy dobrać optymalny zakres działań do potrzeb i budżetu, tak aby Twój budżet został najlepiej wykorzystany - na stworzenie sklepu oraz inne działania marketingowe - optymalizację SEO, Content Marketing, pozycjonowanie, kampanie CPC, social media. Wszystkie te działania będą niezbędne do tego aby Twój sklep generował przychody.

Cena sklepu internetowego zależy od:

  • zakresu prac graficznych 

  • zakresu prac programistycznych - kodowanie szablonów, wdrożenie funkcjonalności

  • zakresu prac dodatkowych - optymalizacji SEO, import danych, integracje np. z ERP, CRM.
     

Cena standardowego sklepu

Proste sklepy internetowe tworzymy w oparciu o własne, gotowe szablony graficzne, które mogą zostać dostosowane do potrzeb i indywidualnego charakteru sklepu. Klient może wybrać spośród dostępnych szablonów. Finalna cena będzie uzależniona od ilości modyfikacji szablonu.

Płatność za prosty sklep ze standardowymi funkcjonalnościami może być regulowana w formie ryczałtu (jednorazowo) lub w formie abonamentu (miesięcznie, kwartalnie lub rocznie).

W przypadku płatności jednorazowej cena standardowego sklepu stworzonego w oparciu o gotowy szablon zaczyna się od 5.000 zł netto.

 

Cena zaawansowanego sklepu

Zaawansowane, dedykowane sklepy internetowe tworzymy przeważnie w oparciu o indywidualne szablony tworzone od podstaw, zgodnie z potrzebami projektu i wizją klienta. Dedykowane sklepy dostosowujemy funkcjonalnie do potrzeb klienta w zakresie układu, wyglądu oraz funkcjonalności.

W ramach zaawansowanych sklepów tworzone są indywidualne funkcjonalności, importy danych np. importy produktów, kontrahentów, kontaktów oraz integracje z zewnętrznymi aplikacjami jak systemy magazynowe, systemy CRM itp.

Cena zaawansowanego sklepu z indywidualnym projektem graficznym zaczyna się od 15.000 zł netto.

 

Wyślij zapytanie

Bezpłatna konsultacja

Porozmawiajmy

o Twoim biznesie