Internet

Czy Jobs byłby za ACTA

Gdyby żył - jakie byłoby stanowisko Steve'a Jobsa w sprawie ACTA. Polemika nad osobowością największego reformatora branży IT oraz podobieństwami i różnicami z ACTA

Pornografia w sieci - powalające statystyki

Jeden serwis generuje 2% ruchu w całym internecie - 100 mln odwiedzin dziennie, 3 mld odwiedzin miesięcznie i 1 petabajt danych transferu. Dla porównania Wielki Zdarzacz Hadronów generuje 15 petabajtów danych rocznie.

Wpływ internetu na relacje międzyludzkie

Jak internet wpływa na relacje międzyludzkie - czy dzięki sieci lepiej rozumiemy innych, lepiej dogadujemy się z bliskimi, jesteśmy bliżej siebie .. czy może tylko pozornie?

Anonymous – Robin Hood XXI wieku

Usłyszał o nich cały Internet. Boją się ich politycy i właściciele wielkich portali. Anonymous - hakerzy broniący Internetu, moralności, użytkowników. Bohaterowie XXI wieku - pozytywni czy negatywni?

10 najbardziej znanych hackerów na świecie

Hackerzy to nie tylko wyjątkowo inteligentni programiści, nie tylko włamywacze i złodzieje danych, to również ludzie dzięki którym technologia informatyczna rozwija się w ogromnym tempie.

Wolność słowa w Internecie a granica dobrego smaku

Internet daje nam możliwość swobodnej, anonimowej wypowiedzi, co wielu interpretuje jako możliwość mówienia wszystkie o wszystkich. Gdzie jest granica pomiędzy wolnością słowa a obrażaniem i znieważaniem innych.

13 osób z branży IT które zmieniło świat

13 zwykłych ludzi bez których świat wyglądał by zupełnie inaczej. Sprawdź komu zawdzięczasz codzienną pocztę e-mail, surfowanie po www i rozmowy na Skype - ci ludzie zmienili świat.

Komunikacja przez Internet - najważniejsze cechy

Dziedzina którą najbardziej zmienił Internet to komunikacja, która jeszcze nigdy nie była tak prosta, tania i dająca tak wiele możliwości. Czym różni się komunikacja przez Internet od tej w realu.

Używamy Cookies. Więcej w Prywatności. Używamy Cookies

Newsletter
Nowości na blogu, życzenia na święta .. generalnie co u nas słychać :)
Name
Email
 
Akceptuję politykę prywatności.