Najciekawsze premiery na PlayStation 2021

22 października 2021
Sprawdzamy nowości jakie pojawiły się ostatnio na PlayStation


Jeżeli znudziły się wam już automaty w kasynach online bądź też po prostu szukacie alternatywy do grania, to bardzo dobrym pomysłem będzie sprawdzenie nowości, jakie pojawiły się ostatnio na PlayStation. Będziemy mieć bowiem do czynienia z kilkoma ciekawymi premierami. Zapraszamy zatem do sprawdzenia naszej listy.

The Falconeer: Warrior Edition

5 sierpnia na PS4 i PS5 ukaże się The Falconeer: Warrior Edition od Tomasa Sali. Jest to ciekawe połączenie gry RPG z motywami lotniczymi. Naszym bohaterem jest Falconeer, którzy przemierza świat na skrzydłach wielkiego ptaka. Żyje on w krainie Ursee, która została podzielona między bogatych i biednych.

Obie frakcje walczą między sobą o surowce. Na początku gry wybieramy jedną z czterech opcji fabularnych dla bohatera. Ma ona wpływ na świat, zadania, jak i same frakcje w grze. Mamy tu otwarty świat, po którym możemy się swobodnie poruszać. W zależności od upodobań czy też potrzeb możemy przystąpić do danej grupy, dla której będziemy walczyć i wykonywać zadania. Wraz z tokiem gry będziemy mogli kupować i ulepszać swoją broń. Szczególne efektowne będą walki powietrzne, które możemy toczyć z innymi wojownikami, jak i nawet maszynami.

Godfall

Godfall to gra od Counterplay Games, która w listopadzie 2020 roku ukazała się na PC i PS5. Teraz będzie można w nią zagrać również na PS4. Mamy tu do czynienia z grą typu RPG z wieloma elementami akcji, jak i looter shootera.

Fabularnie osadzeni jesteśmy w fantastycznym świecie, który znajduje się jednak na granicy upadku. Jego ostatnią nadzieją są członkowie pewnego zakonu rycerzy. Dysponują oni potężnymi zbrojami, dzięki czemu mogą mierzyć się z silnymi przeciwnikami. Naszym zadaniem będzie zebranie członków zakonu i pokonanie wszystkich przeciwników. Premiera gry przewidziana jest na 10 sierpnia.

Hades

Hades to nagradzana gra typu roguelike RPG od studia Supergiant Games. Choć obecna jest na rynku od zeszłego roku, to jednak dopiero 13 sierpnia zadebiutuje na PlayStation. Jest to produkcja, która wiele czerpie z greckiej mitologii. Naszym bohaterem jest tutaj Zagreus, syn Hadesa. W pewnym momencie sprzeciwia się woli ojca i decyduje się wyruszyć na powierzchnię. Naszym zadaniem będzie zatem przemierzanie poszczególnych lokacji i walka z hordą przeciwników. Będziemy mogli zdobywać nowe umiejętności, które przydadzą się nam w walce z bossami.

Aliens: Fireteam Elite

24 sierpnia pojawi się gra od Cold Iron Studios. Jest to tytuł, który osadzony został w uniwersum Alien. Fabularnie osadzeni jesteśmy 23 lata po wydarzeniach z 3. części filmu. Jako członkowie załogi USS Endeavor odbieramy sygnał pomocy z planety Katanga.

Po przybyciu na miejsce okazuje się, że roi się ona od obcych. Rozgrywka polega na kooperacji trzech graczy. Na początku tworzymy własną postać i wybieramy dla niej klasę. Każda klasa to inne umiejętności bohatera i dostępne bronie. Będziemy musieli zmierzyć się z 20 typami przeciwników. Mamy tu 4 kampanie fabularne, które składają się z kilku misji. Gra dostępna jest dla jednego gracza, jak i w kooperacji online z 2 innymi osobami.

Kena: Bridge of Spirits

24 sierpnia na PS4 i PS5 pojawi się gra od Ember Lab. Jest to przygodowa gra akcji, w której to trafiamy do fantastycznej krainy. Naszą bohaterką jest tutaj Kena, przewodniczka duchowa, która wyrusza na poszukiwania sanktuarium ukrytego w górach. Po drodze natrafiamy jednak na umierający las. Okazuje się duszki Rot, które są odpowiedzialne za równowagę w przyrodzie, nagle zniknęły.

Naszym zadaniem będzie ich odnalezienie, rozwiązywanie zagadek, jak i walka ze złymi duchami. Dzięki zbieraniu duszków Rot będziemy mogli odblokowywać nowe umiejętności, zwiększać swoje moce.


 
Używamy Cookies